Kurumsal

 

 

Başarının anahtarı, dünyada olup bitenleri algılayıp günün ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmaktır. Tersini düşünenler ise günün ihtiyaçlarını ürünlerine uydurmak için uğraşıp dururlar." Pieter C. Vink

 

Yat ve tekne sektörünün tente ve iç dekorasyon alanında uzmanlaşmış olan Naris, müşterilerine sunduğu ürün grubu açısından farklı bir konuma sahiptir. Ağır deniz şartlarına dayanıklı ve yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri yat ve tekne imalatçılarına, döşemecilere ve tente-brandacılara sunmaktadır. Paslanmaz çelik ve krom malzemelerden üretilen birçok spesifik ürünün yanı sıra dünyadaki yenilikleri ve inovatif ürünleri de deniz tutkunlarına ve müşterilerine ulaştırmaktadır.


Sektörün ihtiyaç duyduğu, yurtiçinde bulunamayan birçok paslanmaz krom malzeme ve aksesuarı yurtdışından ithal eden Naris Deniz ve Tekne Malzemeleri, küresel markalarla yaptığı işbirliği ile müşterilerinin talep ve gereksinimlerini karşılamaktadır. The Dot, Fasnap, Loxx (Loxx), YKK SNAD gibi büyük markaların ürettiği çıtçıt ve bağlantı elemanlarının yanısıra Stayput, Hoover gibi firmaların farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünlerini de tedarik etmektedir. Tentelerde (sprayhood, bimini, dodgers) döşemelerde, minderlerde, halılarda vb. yerlerde ihtiyaç duyulan her türlü bağlantı elemanı başta çıt çıt, loxx, kapsül, zımba, toka, kilit, kanca, ray, fitil, kolon vs. olmak üzere çok çeşitli ürün gamı sürekli stoklarımızda bulunmaktadır.


İthal edilen ürünlerin yanısıra ürettiği usturmaça kılıflarını dünyanın çeşitli yerlerine ihraç etmektedir. Amerika, İtalya ve Fransa başta olmak üzere 20’yi aşkın ülkede, çeşitli boylardaki tekne ve yatlara usturmaça kılıfı tedarik etmektedir. Kendi tesislerinde yüksek kalite standartları ile üretilen Procover marka usturmaça kılıfları yurtiçi ve yurtdışındaki marin mağazalarında raflarda yer almaktadır. Bu ürün grubu ile ilgili daha detaylı bilgi için www.procover.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.